Jesteś tutaj:   Strona główna   »   O Firmie   »   Misja Firmy
Misja Firmy

FireCrow oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu BHP i PPOŻ oparte na rzetelnej wiedzy i doświadczeniu. Stanowią one bezcenny kapitał, dzięki któremu możemy doskonale rozumieć indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów oraz skutecznie realizować swoją misję.

Oferujemy najwyższej jakości usługi i rozwiązania zwiększające poziom bezpieczeństwa w Państwa firmach i obiektach. Wyróżnia nas dbałość o Klientów, stały wzrost poziomu jakości oferowanych usług oraz utrzymanie i doskonalenie infrastruktury technicznej służącej do realizacji powierzonych nam zadań. Chcemy, aby nasza wiedza i doświadczenie przyczyniły się do poprawy bezpieczeństwa ludzi w otaczającej nas rzeczywistości.

Fachowość – nasi pracownicy to specjaliści z doświadczeniem i wieloletnią praktyką w swojej dziedzinie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i odpowiedzialne podejście przy realizacji powierzonych zadań.

Innowacyjność – cechuje nas kreatywne podejście do każdego zadania. Podejmujemy wyzwania i podążamy za nimi, stale się rozwijając i podnosząc swoje kompetencje.

Rzetelność – działalność firmy opiera się na rzetelnym podejściu do każdego powierzonego nam zadania. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych usług spełniała najwyższe wymagania.

Elastyczność – w podejściu do powierzonych zadań.

 

Ciągły rozwój – niezwykle ważnym elementem, który wpływa na ciągły rozwój firmy jest wprowadzanie nowych usług i sposobów ich realizacji oraz podnoszenie istniejących standardów.

Rozwój i profesjonalizm – największą wartością w naszej firmie są ludzie w niej pracujący. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, aby móc profesjonalnie wykonywać powierzone nam zadania oraz nieustannie poszerzać zakres oferowanych usług.

Otwartość i partnerskie podejście do współpracy – to zasady, którymi się kierujemy. Stawiamy na szczerość i otwartość we wszystkich aspektach prowadzonych przez nas działań.

Wiedza – stanowią bezcenny kapitał, dzięki któremu możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

FireCrow. Kompleksowe rozwiązania BHP i PPOŻ.

Regulacje prawne

Pracodawco, Pracowniku! Zapoznaj się z obowiązującymi przepisami z zakresu BHP i ochrony PPOŻ.

FireCrow e-learning

Już wkrótce premiera naszej platformy szkoleniowej!