Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Regulacje prawne
Regulacje prawne

Ogólnie obowiązujące przepisy są ściśle związane z odpowiedzialnością właścicieli firm i obiektów.
Z tej przyczyny pracodawca, właściciel, zarządca lub użytkownik jest zobowiązany chronić zdrowie i życie pracowników przez zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy przy odpowiednim wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki.

Tym samym wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, firma FireCrow w ramach prowadzonej działalności, zapewnienia właściwy poziom bezpieczeństwa w firmie i obiektach naszych klientów – zarówno pod względem ochrony technicznej oraz warunków organizacyjnych jak i formalnoprawnych. Wszystkie realizowane dla Państwa zlecenia przeprowadzane są zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi (ustawami, rozporządzeniami, obwieszczeniami itd.), w tym także polskimi normami.

Mamy nadzieję, że regulacje prawne zamieszone na naszej stronie internetowej będą dla Państwa przydatne w przestrzeganiu codziennych obowiązków oraz ułatwią odnalezienie odpowiedzi na nurtujące pytania. Tym samym wyrażamy chęć pomocy w razie problemów w ich interpretacji oraz zastosowaniu w praktyce.

Regulacje prawne

Pracodawco, Pracowniku! Zapoznaj się z obowiązującymi przepisami z zakresu BHP i ochrony PPOŻ.

FireCrow e-learning

Już wkrótce premiera naszej platformy szkoleniowej!